• Novinka
 • 5 DNÍ
JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LOOK SE SÍTKEM - 1,8 l

JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LOOK SE SÍTKEM - 1,8 l

 • Katalogová cena s DPH: 430 Kč (355 Kč bez DPH:)

 • Akční sleva 24 % - ušetříte : 102 Kč

 • 328 Kč
 • (bez DPH: 271 Kč)
 • Katalogové číslo: 3270 - MET
 • Záruka (měsíců): 24
 • Termín dodání (dny):

Lze používat v mikrovlnné troubě Lze používat na elektrické plotýnce Lze používat na plynové plotýnce s rozptylovačem plamene Lze mýt v automatické myčce Lze uchovávat v chladničce Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech Garance použití při teplotě od -40°C do +300°C 10 let garance všech užitných vlastností Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LOOK SE SÍTKEM - 1,8 l - Větší konvice o objemu 1,8 l s kovovým sítkem

Ideální konvice pro všechny čaje, skleněné provedení dává čajům možnost vyniknout nejen svou chutí, ale i vzhledem. Kovový filtr, vhodný k louhování bylinek, lze snadno vyjmout a konvici lze použít i bez něj. Je vhodná k použití na elektrickém i plynovém sporáku s rozptylovačem plamene. Konvice je vyrobena z kvalitní skloviny SIMAX, která odolává vysokým teplotám až do 300 °C, ale i nízkým do -40°C. Snadno se udržuje - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze  skloviny bez obsahu kadmia a olova.Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.

Objem: 1,8 l Cena za 1 ks Dekorace není součástí produktu

Vyrobeno z recyklovatelné skloviny bez kadmia a olova

Vyrobeno z borosilikátového skla

Číslo Objem
3270/MET 1,80 12 240

 

Jak používat nádobí SIMAX?

Varné nádobí SIMAX slouží nejen k samotné přípravě jídla na elektrickém nebo plynovém sporáku*, v troubě, nebo mikrovlnné troubě, ale také k servírování a následnému uchování zbytků potravin a to vše v jedné nádobě. Druhý den si můžete v téže nádobě zbytek jídla ohřát v mikrovlnné troubě.

Díky tomu, že sklo je transparentní, můžete bez otvírání nádoby sledovat celý proces vaření, jednoduše se orientujete v ledničce, nebo mrazničce.

Sklo SIMAX je vysoce hygienické a zajišťuje zdravou přípravu jídla.

Nádobí postupně zahřívejte, nebo ochlazujte, nelijte do horkých nádob studenou vodu. Nepokládejte horké nádoby na studený, nebo vlhký povrch.

Všechny produkty SIMAX jsou vhodné k mytí v myčce na nádobí, díky své tvrdosti se nepoškrábou, nezešednou a budou vypadat jako nové i po opakovaném mytí.

Před prvním použitím nádobí umyjte, nepoužívejte abrazivní čistící prostředky. Nepoužívejte čistící prostředky s hrubými částicemi (jako je písek nebo drátěnkou), které poškrábání povrchu skla.

 

Silnostěnné skleněné nádobí (lisované sklo)

SIMAX pekáče, zapékací mísy a misky jsou určené k přípravě jídla ve všech typech trub, vč. mikrovlnných a horkovzdušných.

 Tenkostěnné produkty (z foukaného skla)

Tyto produkty mohou být navíc používány na elektrické plotně i plynovém sporáku, respektujte prosím návod k použití a piktogramy, které jsou uvedené na obale.

 

Výrobky SIMAX, které jsou dodávané s platovým víčkem, jsou vhodné i k uchování produktů v ledničce či mrazáku včetně plastového víčka.

Nezamrazujte polívky, omáčky, nápoje, nebo jiné tekutiny.

Při ohřívání v mikrovlnné troubě sejměte prosím plastové víčko (pokud neužíváte plastové víčko s otvorem, které k ohřevu v mikrovlnné troubě určeno)


*1 na plynovém sporáku můžete používat foukané výrobky SIMAX při použití rozptylovače.

 

Doporučujeme

  • Novinka
  • 5 DNÍ
  JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE FROM SE SÍTKEM - 1,3 l

  JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE FROM SE SÍTKEM - 1,3 l

           SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE FROM SE SÍTKEM - 1,3 l - Atraktivní konvice o objemu 1,3l z varného skla SIMAX Ideální konvice pro všechny čaje, skleněné provedení dává čajům možnost vyniknout nejen svou chutí, ale i vzhledem. Kovový filtr, vhodný k louhování...

  313 Kč 400 Kč

  • Novinka
  • 5 DNÍ
  JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LIN - 1,5 l

  JEŽKOVA AKCE! - SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LIN - 1,5 l

  SIMAX KAVALIER - SKLENĚNÁ KONVICE LIN - 1,50 l - je vyrobena z borosilikátového žáruvzdorného skla SIMAX, které je odborníky uznávané a spotřebiteli žádané díky mimořádně kvalitnímu strojnímu i ručnímu zpracování, ušlechtilému vzhledu a praktickému mixu jeho užitných vlastností. Lze používat v troubě bez plastového víčka se sítkem , lze používat...

  342 Kč 370 Kč